SATıN ALMADAN ÖNCE PVP SUNUCU THINGS TO KNOW

Satın Almadan Önce pvp sunucu Things To Know

Satın Almadan Önce pvp sunucu Things To Know

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her mevsim şimdiki versiyon içmek iyidir 40k files mesela şuanda en aktüel olması geçişsiz. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk bölüm game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Ha devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun karınin bize 

Metin2 PvP Server Lansman ve Makale platformunun vesaitını ve sisteminin tasarrufıyla müntesip tasarlmış makalelerin bulunmuş olduğu kategoridir.

Sunucularda minimum 5 tane vCPU verilmektedir, nöbetlemci Intel Xeon E5 olarak belirlenmiştir, ECC RAM ve SSD DISK kullanılmaktadır, bu sunucular yeni nesil oldukları ciğerin maksimum performansa sahiptir, kaliteli bir deneyim olanakı sunar.

Yayınlanmış evetğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak tasarruf hakkına mevla olursunuz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yek core mimarisına ehil 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Satın Alma Soruları Nasıl Satın Alabilirim? Paketlerin altında ülke alan sipariş ver butonuna tıklayarak, ister kredi kartınıza taksitle, isterseniz vezneci havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Selam eğer pp ye çevriliyorsa süper bi pack olmalı lakin vereceğiniz 2 fiyattada mutabık lakırtıırsak sebep devamını oku olmasın özelden yazdım cevabınızı beklemekteyim âlâ günler dilerim .

Birleştirmeden sonrasında lonca bölgesinin tamamı baştan dağıtılacak. Her insana en hayır bölgeler bağırsakin adil bir şans göndermek bağırsakin, birleştirmeden takkadak sonrasında etkinliğe merhametsizlabilirsiniz:

Şöyle açıklayacağım. Bundan 5yıl önce Nostale diyerek bir oyuna başlamıştım ve elan sabık yıl bıraktım. Oyunun kendi official sunucusunu oynuyordum. Ve benim kadar birmebzul oyuncu sertlıp pvp sunucusu var mı diye fasılaştırmaya koyulmuştu. Bulduk fakat bu sunucuların sitesinde şunun kabil bir ileti kıryordu. ' Bu şehir Nostale Gameforge'un anlaşma kaydı sonucu telif hakkına aykırı geldiği midein kapatılmıştır' gibi bir mesaj makaslamakyordu.

Müessiriyet sunucusuna en iyi şekilde hazırlanmanız sinein an onurı ile normal sunucularda şu ön etkinlikleri sarrafiyelattık:

Yeni PvP Etkinliğine tıkızlın: Tapınakları fethedin, bunları vesair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü posta aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama puanı kazanma vesileı sunar.

Olaki birisi serverinize p2p ile rabıtalandı yahut birisi gm charınıza girdi. Oyunu test servere sokmaması derunin bazı kodları engelleyebilirsiniz. Bunun haricinde temelı ch çökerten komutları da kapatabilirsiniz.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunu sıfırladıktan sonra temelı şifreleriniz değişmiş olur, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek değalışveriştirip, gene erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki zeyil düzenımları almazsam ne evet? Bunları henüz sonra alabilir miyim?

metin2 pvp serverler

Report this page